Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України.

Про відповідне рішення повідомили у мікроблозі Торгової інспекції з якості сільськогосподарської та харчової продукції Польщі (IJHARS) у Познані. 7127,7 кг морозива у ріжку вилучили з продажу через неправильне маркування – частина інформації була закрита, пояснили інспектори. Рішення було негайно виконано.

Це вже не вперше цього місяця українським продуктам забороняють доступ до польського ринку. 11 квітня IJHARS вилучила у місті Жешув дві партії печива загальною вагою 10,55 тонн, а за три дні до того – три партії українських бубликів загальною вагою 5,34 тонни. А в Любліні вилучили три партії українського морозива загальною вагою 8,48 тонни через його розморожування.

Крім того, на початку квітня на українську компанію наклали рекордний серед імпортерів штраф у розмірі 1,5 млн злотих (близько $380 тис.) за ввезення 11,5 тис. тонн технічного ріпаку та кормової пшениці як контрафакту через подальше їхнє використання. Також було ухвалено рішення щодо заборони імпорту з України партії 57,66 тонни томатної пасти через наявність цвілі.

Загалом, за словами головного інспектора IJHARS Пшемислава Жодкевича, протягом останнього року на кордоні було забраковано 1,4% партій продукції з України.

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...

Несподіваний результат: Багаті біженці з України вплинули на ринок розкоші в Польщі

п’ятниця, 24 травень 2024, 19:52

У Польщі ринок предметів розкоші за 2023 рік виріс до 42,4 млрд злотих ($10,8 млрд). Про це йдеться у звіті аудиторської фірми KPMG, передають Патріоти України. Майже 60% ринку розкоші у Польщі припадає на елітні автомобілі. Далі йдуть готельні та SPA-...