
В Одеській області судили матір шести дітей за шахрайство при отриманні матеріальної допомоги на дітей. Її визнали винною та засудили до громадських робіт, також жінка повинна повернути державі 29 217 гривень. Про це йдеться у вироку Любашівського районного суду Одеської області, передають Патріоти України.
За даними суду, жителька одного із сіл Одеської області виховує 6 дітей - двох неповнолітніх та 4 малолітніх. Вона оформила допомогу для самотніх матерів та отримувала її від лютого до липня 2023 року. Загалом держава виплатила жінці 29 217 гривень.
Проте згодом соціальні служби встановили, що жінка проживає спільно з батьком своїх дітей, хоч і без офіційного оформлення шлюбу, та звернулись до суду з вимогою покарати її за шахрайство - ч.1 ст. 190 КК України. На суді жінка провину визнала та не заперечувала проти обвинувачення. Суд визнав жінку винною та присудив їй 220 годин виправних робіт. Також вона повинна повернути державі 29 217 гривень матеріальної допомоги.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...