Оце так! На Одещині матір 6 дітей змусили повернути державі майже 30 тис. грн допомоги

В Одеській області судили матір шести дітей за шахрайство при отриманні матеріальної допомоги на дітей. Її визнали винною та засудили до громадських робіт, також жінка повинна повернути державі 29 217 гривень. Про це йдеться у вироку Любашівського районного суду Одеської області, передають Патріоти України.

За даними суду, жителька одного із сіл Одеської області виховує 6 дітей - двох неповнолітніх та 4 малолітніх. Вона оформила допомогу для самотніх матерів та отримувала її від лютого до липня 2023 року. Загалом держава виплатила жінці 29 217 гривень.

Проте згодом соціальні служби встановили, що жінка проживає спільно з батьком своїх дітей, хоч і без офіційного оформлення шлюбу, та звернулись до суду з вимогою покарати її за шахрайство - ч.1 ст. 190 КК України. На суді жінка провину визнала та не заперечувала проти обвинувачення. Суд визнав жінку винною та присудив їй 220 годин виправних робіт. Також вона повинна повернути державі 29 217 гривень матеріальної допомоги.

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...