У підсумковій декларації лідери G20 заявили про зобов'язання вести світ до формування сильної, повноцінної і збалансованої епохи після пандемії COVID-19. Про це йдеться в підсумковій декларації саміту, повідомляють Патріоти України.
У документі зазначили безпрецедентний вплив пандемії на людство. Крім того лідери G20 висловили рішучість підтримати всі країни, що розвиваються і найменш розвинені країни, оскільки вони зіткнулися з медичними, економічними і соціальними наслідками COVID-19.
У документі підкреслено особливі проблеми в Африці і малих острівних держав, що розвиваються. "Країни-члени G20 докладуть зусиль для подальшої імплементації ініціативи щодо замороження боргів найбідніших країн для того, щоб надати останнім підтримку в подоланні впливу пандемії коронавірусу нового типу (COVID-19) у сфері охорони здоров'я і соціально-економічній сфері", – сказано в документі .
Лідери держав також заявили про мобілізацію ресурсів для підтримки досліджень, розробки і виробництва препаратів і вакцин від COVID-19. "Ми не пошкодуємо зусиль, щоб забезпечити рівноправний доступ до них для всіх людей", – відзначили в підсумковій заяві.
Учасники саміту зазначили, що пандемія COVID-19 стала сильним ударом по економіці і життю людей. Також країни взяли на себе зобов'язання сприяти відновленню світової економіки і зробити фінансову систему більш стійкою. "Ми сповнені рішучості продовжувати, поки це необхідно, використовувати всі наявні в нашому розпорядженні засоби для збереження життя людей, робочих місць і доходів населення, підтримки відновлення світової економіки, а також підвищення стійкості фінансової системи при одночасному запобіганні ризиків зниження економічної активності", – відзначили лідери G20.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...