Пекін ламає Москву по-братньому, "через коліно": Через Україну запущено новий залізнично-товарний маршрут Китай-Угорщина

Китай дуже вперто, з любов'ю, торує варіації "Великого шовкового шляху", і Кремль, котрий перерізав всі можливі транзити з України через свою територію (зокрема до Центральної Азії), змушений запопадливо задкувати перед "старшим братом".

Новий контейнерний маршрут, який доставлятиме вантажі з Китаю в Угорщину транзитом через територію України, здійснив перший тестовий рейс з Шеньсі (КНР) до Еперешке (Угорщина). Про це повідомили в компанії Rail Cargo Logistics – RUS (РФ), яка реалізує цей сервіс спільно з KTZ Express (Казахстан), зазначають Патріоти України.

У складі потяга перевезено 41 сорокафутовий контейнер з товарами народного споживання. Поїзд відправився з Шеньсі 27 березня, а на станцію призначення в Угорщину прибув 7 квітня.

Новий маршрут проходить через прикордонні переходи Алашанькоу (Китай) – Достик (Казахстан), Суземка (РФ) – Зернове (Україна), Батьово (Україна) – Еперешке (Угорщина). Наступне відправлення запланована на 12 квітня, з травня 2019 року планується вивести сервіс на регулярну щотижневу основу.

Транспортні оператори, які організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного “південного коридору” з Китаю в Угорщину з можливістю доставлення вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи.

Передумовою для запуску нового маршруту стала завантаженість основного прикордонного переходу Брест-Малашевич через великий обсяг вантажопотоку з боку Білорусі та Калінінграда, а й періодичних ремонтних робіт на прикордонному переході.

Санкції нарешті дали очікуваний ефект: Економіка Росії починає розвалюватися – провідне бізнес-видання США

середа, 29 березень 2023, 6:09

Через війну і введені проти Росії санкції економіка Росії починає зазнавати краху. . Видання зазначає, що перші місяці російського вторгнення в Україну минулого року спричинили зростання цін на нафту і природний газ, що принесло Москві величезні прибу...

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...