Пекін ламає Москву по-братньому, "через коліно": Через Україну запущено новий залізнично-товарний маршрут Китай-Угорщина

Китай дуже вперто, з любов'ю, торує варіації "Великого шовкового шляху", і Кремль, котрий перерізав всі можливі транзити з України через свою територію (зокрема до Центральної Азії), змушений запопадливо задкувати перед "старшим братом".

Новий контейнерний маршрут, який доставлятиме вантажі з Китаю в Угорщину транзитом через територію України, здійснив перший тестовий рейс з Шеньсі (КНР) до Еперешке (Угорщина). Про це повідомили в компанії Rail Cargo Logistics – RUS (РФ), яка реалізує цей сервіс спільно з KTZ Express (Казахстан), зазначають Патріоти України.

У складі потяга перевезено 41 сорокафутовий контейнер з товарами народного споживання. Поїзд відправився з Шеньсі 27 березня, а на станцію призначення в Угорщину прибув 7 квітня.

Новий маршрут проходить через прикордонні переходи Алашанькоу (Китай) – Достик (Казахстан), Суземка (РФ) – Зернове (Україна), Батьово (Україна) – Еперешке (Угорщина). Наступне відправлення запланована на 12 квітня, з травня 2019 року планується вивести сервіс на регулярну щотижневу основу.

Транспортні оператори, які організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного “південного коридору” з Китаю в Угорщину з можливістю доставлення вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи.

Передумовою для запуску нового маршруту стала завантаженість основного прикордонного переходу Брест-Малашевич через великий обсяг вантажопотоку з боку Білорусі та Калінінграда, а й періодичних ремонтних робіт на прикордонному переході.

Винна війна: Хто з українців не зможе вийти на пенсію в 60 років

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:22

Щороку в Україні змінюються вимоги щодо кількості необхідного трудового стажу для призначення пенсії. Так, у 2022 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років потрібно мати від 29 років стажу, у 2023 році - від 30, у 2024 - від 31 тощо. У 2028 р...

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...