Пенсії в Україні перерахують заднім числом: Яким категоріям населення збільшать виплати

В Україні перерахують виплати деяким категоріям пенсіонерів та виплатять надбавку за попередні місяці. У Міністерстві соціальної політики розповіли, кому збільшать пенсії заднім числом із 1 серпня 2021 року, передають Патріоти України,

За даними Мінсоцполітики, збільшення пенсій заднім числом передбачено для колишніх розвідників, яких звільнено в запас із розвідувальних органів України. Проект ухвали вже розміщено для обговорення на сайті Федерації профспілок України.

Якщо документ буде прийнято, то до постанови Кабміну №729 про посадові оклади військовослужбовців розвідувальних органів, яка набула чинності у липні 2021 року, буде внесено поправки. Оскільки після набуття ухвали чинності пенсією так і не було перераховано, то Мінсоцполітики пропонує це зробити заднім числом у 2022 році.Пенсії перерахують усім військовослужбовцям розвідувальних органів, крім військовослужбовців термінової служби. Перерахунок запланований з 1 серпня 2021 року, якщо ухвала буде прийнята Кабміном, то розвідники на пенсії отримають надбавку за півроку.

Також зазначається, що в результаті перерахунку деякі пенсіонери можуть зменшити розмір виплат. У цьому випадку пенсія залишиться колишньою, в тому розмірі, який був призначений колишньому розвіднику раніше.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.