Пенсійному фонду не вистачає грошей: Лазебна пояснила, що буде із виплатами

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна відповіла на запитання, чи вчасно виплачуватимуть пенсії на тлі інформації про брак коштів у Пенсійному фонді, передають Патріоти України.

«Точно всі виплачуватимуть вчасно! Якщо в якийсь момент відбувається тимчасовий розрив між надходженням коштів від ЄСВ та необхідністю виплатити пенсії, то Пенсійний фонд бере казначейську позику, а потім, коли надходять кошти, її погашає. Таким чином ПФУ балансує» , — заявила вона в ексклюзивному інтерв'ю «ФАКТАМ».

Вона нагадала, що до кінця 2021 року заплановано ще два етапи підвищення пенсій для окремих категорій пенсіонерів — мінімальних пенсій, надбавок та підвищення до пенсії у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму та мінімальних пенсійних виплат для людей віком від 65 років, які мають стаж 30 та 35 років для жінок та чоловіків відповідно.

«Це завершальні етапи комплексної програми підвищення пенсій, яку ми реалізували цього року. За її результатами до кінця року середня пенсія перевищить 4 тисячі гривень», — заявила Лазебна.

Розв'язана РФ війна не зупинила: Азійська країна купуватиме нафту в Росії

субота, 28 травень 2022, 19:41

Шрі-Ланка вирішила купувати нафту у Росії, що розв'язала війну проти України. Після оголошення дефолту країна зіткнулася зі значним дефіцитом пального, і вирішення цієї проблеми її влада побачила у закупках в РФ нафти з подальшою переробкою її на єдино...

Однак якість не гарантують: У РФ робитимуть власні смартфони та комп'ютери

субота, 28 травень 2022, 14:50

Через рішення найбільших виробників техніки призупинити постачання у РФ, в країні-ізгої хочуть налагодити виробництво власних смартфонів і комп'ютерів, передають Патріоти України. Власне, вони вже виробляються, цитують РосЗМІ слова депутата Держдуми Ол...