Пенсіонерам в Україні готують дуже неприємний "сюрприз": Чого чекати

Пенсії в Україні у 2020 році почнуть частково нараховуватися в рамках чергової пенсійної реформи. Українцям готують неприємний сюрприз у вигляді підвищення пенсійного віку, крім того жителів країни поступово переводитимуть на накопичувальну систему, передають Патріоти України.

Народній депутат і голова Комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповіла, що вже з 2023-го або 2025-го року в Україні буде плавно підвищуватися пенсійний вік. Орієнтовно, буде додаватися один місяць на рік.

Такі заходи потрібні для того, щоб стимулювати українців працювати довше, аби заробити собі на більш високу пенсію. Крім того, Третьякова анонсувала, що вже в березні 2020 року буде запущена так звана "друга пенсія".

Суть програми полягає в тому, що кожен працюючий українець повинен буде поповнювати особовий рахунок. І при цьому накопичення до пенсії буде обов'язковою умовою.

"Буде фактично обов'язкове накопичення до пенсії, коли людина відкладає на пенсію стільки, скільки хоче вона, може бути і 0%, а роботодавець за свій рахунок докладає за формулою "скільки людина відкладає +1% від зарплати", - заявила Третьякова.

Нагадаємо, що в Україні продовжує діяти пенсійна реформа по збільшенню пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. Її запустили в 2011 році - кожен рік вік для виходу на пенсію жінок збільшувався на півроку. У 2021 році жінки будуть виходити на пенсію в 60 років.

Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень. У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації ...

Призначених комунальниками боржників каратимуть без суддів та адвокатів: У Зеленського "закручуватимуть гайки" всім, кого визначать винними

неділя, 5 грудень 2021, 20:29

Якщо ви не згодні з обставинами та розмірами призначених виплат, схоже апелювати не буде до кого. Посилення роботи з неплатниками прописано у меморандумі МВФ. Експерти зазначають, що влада шукає способи, як стягнути заборгованість без звернення до суду...