Пентагон проявив довіру: Український "Руслан" доправив до Філіппін ударні американські гелікоптери

Український Ан-124 «Руслан» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» доправив на Філіппіни відразу п’ять гелікоптерів Black Hawk, вироблених в Польщі на підприємстві PZL Mielec. Про це пишуть "Крила" з посиланням на повідомлення посольства Польщі у Філіппінах, передають Патріоти України.

Зазначається, що перша партія із 5 гелікоптерів Black Hawk S-70i, призначених для ВПС Філіппін, вироблених в Польщі компанією PZL Mielec була доставлена з аеропорту Ясенка, Жешув в аеропорт Кларк в трюмі літака Ан-124 Руслан.

«Придбання 16 бойових вертольотів S-70i виробництва Польського авіаційного заводу Mielec (PZL-Mielec) є прекрасним прикладом співпраці між нашими країнами», – заявив Ярослав Щепанкевич, керуючий директор Посольства Республіки Польща в Манілі.

Довідка

16 Blackhawk були замовлені в рамках проекту придбання бойових вертольотів PAF, що є пріоритетним проектом фази Horizon 2 в рамках ВПС Філіппін.

Перерахунок тарифів на світло: Коли українців чекає підвищення

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:25

Пільговий період цін на електроенергію повинен був завершитись 1 квітня. В уряді було розглянуто понад 10 сценаріїв зміни тарифу. Зараз в Україні для побутових споживачів діють два тарифи, які залежать від кількості спожитих кіловатів, передають Патріо...

Долар знецінюється: Українцям повідомили, у яких валютах краще зберігати заощадження

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:56

В Україні стрімко знижується курс долара, незважаючи на побоювання аналітиків щодо зворотного. Названо валюти, в яких краще зберігати заощадження в умовах нестабільної економіки. передають Патріоти України. Відзначено, що все залежатиме від дій Федерал...