Передчуває великі проблеми? З "Роснефти" пішла віце-президент з газового ринку

У той же час в "Роснефти" стверджують, що Влада Русакова продовжує працювати в компанії.

У "Роснефти" проблеми? Ілюстрація: РБК.

Віце-президент "Роснефти", куратор газового блоку Влада Русакова, яка пропрацювала в компанії шість років, йде у відставку, повідомляють Патріоти України.

За словами одного з джерел, Русакова йде за власним бажанням: топ-менеджер бажає більш спокійну роботу з особистих причин, в тому числі через вік. У грудні 2018 року Русаковій виповнилося 65 років.
У той же час в "Роснефти" стверджують, що Русакова продовжує працювати в компанії. "Влада Русакова продовжує працювати в компанії як один з керівників "Роснефти", є членом правління компанії, що відповідає за розвиток газових проектів", - сказав прес-секретар "Роснефти" Михайло Леонтьєв. Він відмовився коментувати її відхід з поста віце-президента компанії і причини цього.
Передбачається, що Русакову можуть призначити радником головного виконавчого директора "Роснефти" Ігоря Сечіна, розповіло агентству джерело в компанії. Повноваження куратора газового бізнесу перерозподілять серед інших віце-президентів компанії, додав він.
Русакова побудувала кар'єру в Газпромі, де обіймала посади заступника керівника та керівника департаменту перспективного розвитку, науки і екології, а потім начальника департаменту стратегічного розвитку. У 2003-2012 роках вона була членом правління монополії. Але в грудні 2012 року Русакова пішла з Газпрому "в зв'язку з виходом на пенсію".
Джерело: РБК.ру

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...

Шок для ринку: Якщо акцизи на пальне піднімуть до рівня, який пропонує Кабмін, то акциз на автогаз у нашій країні буде найвищим у Європі

середа, 29 травень 2024, 6:53

Збільшення акцизів на паливо, яке має розпочатися в Україні 1 липня 2024 року, не відповідає директиві Євросоюзу, і тому до нього потрібно внести корективи. Такого висновку в результаті аналізу законопроєкту №11256 дійшли експерти аналітичного агентств...