Переказати гроші з-за кордону: "ПриватБанк" розповів про важливе новведення

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів. Тепер на картку "ПриватБанку" можливо перевести кошти з платіжної картки Visa будь-якого банку світу, передають Патріоти України.

Гроші миттєво можна перераховувати з картки закордонного банку на картку Приватбанку через веб- або мобільну версію Приват24. Водночас бути клієнтом банку або реєструватися в Приват24 не обов'язково, йдеться у пресрелізі банку.

Це насамперед зручно для українців, які живуть за кордоном і надсилають гроші додому. Також батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні.

Надіслати кошти з іноземної картки Visa на картку Приватбанку можна в доларах, євро або гривні. Щоб переказати гроші, треба знати номер картки отримувача. Комісія за переказ з іноземних карток становить 3% від суми. Незабаром сервіс буде доступний для iOS-версії Privat24.

Хіти тижня. "Нашла коса на камень, или появится ли в Беларуси своя "ДНР", - експерт

середа, 19 лютий 2020, 17:00

"Мы привыкли к тому, что в бесконечном торге между Минском и Москвой белорусский президент в итоге всегда получает то, что хочет. Но, кажется, теперь надо привыкать к новой модели их отношений", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патріо...

Бережіться! В Україні масово поширюють фальшиві долари

середа, 19 лютий 2020, 14:29

В Україні поширюють фальшиві долари, які практично нічим не відрізняються від справжніх. Визначити такі банкноти можна тільки за допомогою професійного обладнання. Про несправжні купюри номіналом в 100 доларів повідомили читачі, які стали жертвами злов...