Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України.

На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк написала коментар, у якому розповіла про неприємну ситуацію з використанням банківської картки. "NikolaCherry" попередив співвітчизників, що якщо вони, як і він, часто користуються своєю пластиковою карткою, то певного моменту банк може заблокувати можливість вивести гроші на картку.

"Банк приховує що у них існує ліміт на поповнення карток. Ось такі листи я отримую коли намагаюся вивести гроші на картку (відхилений через досягнення щомісячного ліміту на суму платежів та/або кількість транзакцій, встановленого банком постачальника). У банку ж нахабно брешуть що вони тут не причому і обмежень у них не існує! ЦЕ БРЕХННЯ! Негласний ліміт є!" - Розповів користувач з ніком "NikolaCherry".

У ПриватБанк ні підтверджувати, ні спростовувати інформацію про обмеження для банківських карток не стали, але пообіцяли в усьому розібратися.

Однак існує одне "але": Україна зможе транспортувати пальне з інших країн через "трубу Медведчука"

середа, 25 травень 2022, 22:37

В найближчі дні може бути підписаний договір з найбільшою угорською нафтогазовою компанією MOL для транспортування дизпалива з інших країн через Угорщину ділянкою продуктопроводу "Самара-Західний кордон", більш відомою як "труба Медведчука". Про це дон...

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...