Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України.

На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк написала коментар, у якому розповіла про неприємну ситуацію з використанням банківської картки. "NikolaCherry" попередив співвітчизників, що якщо вони, як і він, часто користуються своєю пластиковою карткою, то певного моменту банк може заблокувати можливість вивести гроші на картку.

"Банк приховує що у них існує ліміт на поповнення карток. Ось такі листи я отримую коли намагаюся вивести гроші на картку (відхилений через досягнення щомісячного ліміту на суму платежів та/або кількість транзакцій, встановленого банком постачальника). У банку ж нахабно брешуть що вони тут не причому і обмежень у них не існує! ЦЕ БРЕХННЯ! Негласний ліміт є!" - Розповів користувач з ніком "NikolaCherry".

У ПриватБанк ні підтверджувати, ні спростовувати інформацію про обмеження для банківських карток не стали, але пообіцяли в усьому розібратися.

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...

NASA назвало три компанії для розробки свої космічних станцій замість МКС, котра вже розсипається на очах

субота, 4 грудень 2021, 20:22

Космічне агентство NASA уклало угоди з трьома приватними компаніями – Nanoracks, Blue Origin та Northrop Grumman – для розробки проєктів космічних станцій замість Міжнародної космічної станції (МКС). Як пише CNBC, загальна вартість укладених угод стано...