Перемога "слуг" над "зовнішнім управлінням", або Зе-нянь більше не треба: Іноземні інвестори згортають діяльність в Україні

Ціни на активи України цілком очікувано впадуть, курс гривні також.

Томаш Фіала. Фото: Інтерфакс-Україна.

Після заяви Якова Смолія про відставку з посади голови Національного банку України генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала заявив, що призупиняє нові інвестиції, повідомляють Патріоти України.

"Ми відкладемо нові інвестиції, адже влада робить останні п’ять місяців абсолютно протилежно тому, що інвестори, як внутрішні, так і міжнародні, очікують від них і радять їм. Це остання крапля. Можна тільки здогадуватися, які мотиви, повна некомпетентність або мотивований Росією саботаж", - заявив Фіала.

На його думку, ціни на активи України впадуть, курс гривні також. "Найгірше, що це було зроблено під політичним тиском з самого верху. Це червона лінія для всіх інвесторів: G7, IMF, WB. Повна некомпетентність і обман тих, хто виділив нам 5 мільярдів доларів за останній місяць, включаючи сьогоднішні єврооблігації", - підкреслив Фіала.

Джерело: НВ

У китайців в Україні з'явився міцний лобіст проти "американського безпреділу": Ярославський закликав захистити законність інвестицій і врятувати "Мотор Січ"

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:58

Президент Володимир Зеленський закликав прем'єра Дениса Шмигаля проаналізувати ситуацію щодо продажу акцій "Мотор Січ" в числі інших підприємств, і дати оцінку наслідкам. Держава має припинити перешкоджати акціонерам "Мотор Січ" розпоряджатися активами...

Надути щоки та скрепні батути: Невгамовний космічний міністр Путіна повеселив обіцянками створити ракету "крутіше, ніж у Ілона Маска"

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:55

Дмитро Рогозін не втомлюється давати обіцянки стосовно технологічних проривів, зокрема в космічній галузі, при тому, що "Роскосмос" не може повною мірою підтримувати навіть критичні старі технології