Перерахунок тарифів на світло: Коли українцям чекати підвищення

Пільговий період цін на електроенергію повинен був завершитись 1 квітня. В уряді було розглянуто понад 10 сценаріїв зміни тарифу. Зараз в Україні для побутових споживачів діють два тарифи, які залежать від кількості спожитих кіловатів, передають Патріоти України.

Якщо домогосподарство споживає менш як 250 кіловат-годин, то тариф для нього буде менший. Тариф 1,44 гривні для тих хто за місяць спожив менш як 150 кіловат-годин, 1,64 гривні — якщо більше.

Деякі експерти вважають, що тарифи повинні бути значно вищими для тих хто споживає багато електроенергії. Йшлося також про те, щоб вартість електроенергії наблизити до європейських норм.

Але на засідання уряду 24 березня було прийняте рішення не підвищувати тарифи на електроенергію до кінця опалювального сезону 2022−2023 років. Після завершення опалювального сезону Кабмін планує підвищити ціни на електроенергію.

В Україні вже скоро перепишуть податки та правила для ФОПів: До чого готуватися

четвер, 1 червень 2023, 11:30

В Україні вже з 1 липня планують повернути податки для фізосіб-підприємців (ФОПів) до рівня, що був до повномасштабної війни. Окрім того, відновляться перевірки. Проте водночас з'явиться можливість добровільно погасити донараховані суми та уникнути штр...

Цінового "шоку" не уникнути? Тариф на електрику можуть ще раз підвищити: У Кабміні натякнули, коли саме

четвер, 1 червень 2023, 11:25

Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня. Відповідна інформація розміщена на сайті уряду, передають Патріоти України. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну е...