Перевірте свій гаманець! В Україні рідкісну монету номіналом 5 копійок продають за 8200 грн - у чому її унікальність

В Україні рідкісну монету номіналом 5 копійок продають на аукціоні за 8200 грн. Монета виготовлена у 1992 році з немагнітної сталі та має рідкісний штам 2БАм, чим і зумовлена її висока вартість, передають Патріоти України.

П'ятикопійкова монета справді рідкісна та унікальна. Це монета, яка була у вжитку. Основний тираж цих монет карбували на монетному дворі в Італії, але частину монет 1992 року викарбували на Луганському верстатобудівному заводі. Зустрічаються серед колекціонерів як магнітні, так і немагнітні екземпляри.

Монета номіналом 5 копійок, як на фото, має вузький тризуб (2БАм). Вона немагнітна. На реверсі вказано номінал "5 копійок", на аверсі герб та напис "Україна 1992".

Крім вузького тризубця, особливостями цієї монети є одиниця року без хвостика, а гроно №2 на реверсі має форму тупокутного трикутника.

На сайті аукціону зазначається, що ця монета знаходиться у Чернігові. Продавець приймає оплату за неї на картку ПриватБанку та готовий надіслати товар по Україні Новою поштою.

На інтернет-аукціонах можна зустріти 5 копійок, виготовлених з латуні, міді, срібла. Всі ці монети, виготовлені в 1992 році, офіційно у вжитку не були, тому їх вартість вища за решту. Продавці в середньому просять за такі 5-копійчані монети не менше 2500 грн.

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...