Пережити зиму: "Енергоатом" пообіцяв увімкнути всі енергоблоки АЕС

Виконуючий обов'язки глави "Енергоатому" Петро Котін пообіцяв увімкнути всі енергоблоки АЕС. За його словами, у період з листопада до лютого будуть працювати 14 енергоблоків. В окремі періоди та за необхідності будуть включати 15, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Зазначається, що такі дії будуть викликом, зокрема, в частині подальшої оптимізації ремонтних робіт за скороченням термінів ремонту. При цьому, планується запустити шість блоків Запорізької АЕС. Блок №2 буде підключений до мережі 3 грудні, а №4 – 21 листопада.

Уточнюється, що очікувані обсяги виробництва АЕС зростуть на понад 12%, у порівнянні з попереднім роком.

"За перші шість місяців 2021 року кількість експлуатаційних подій на атомних електростанціях зменшилася порівняно із аналогічним періодом минулого року. У I півріччі 2021 року зафіксували дев‘ять порушень в роботі АЕС – на два менше, ніж у I півріччі 2020-го року", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, 8 вересня Міністерство енергетики повідомило, що 14 українських атомних енергоблоків готові працювати протягом опалювального сезону. Зазначається, що саме під час цього сезону українська енергосистема має пройти тестовий період роботи в ізольованому режимі, коли Україна буде від’єднана від інших енергосистем.

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...

"Для оптимізації витрат": Російський "Аерофлот" виставив на продаж службові автомобілі топ-менеджерів

середа, 30 листопад 2022, 19:53

Російський "Аерофлот" почав продавати службові автомобілі, на яких їздили топ-менеджери. За них компанія може отримати більше 17 мільйонів рублів, передають Патріоти України. Як повідомляє телегарам-канал "База", на продаж виставлено 21 автомобіль, яки...