
Зазначається, що такі дії будуть викликом, зокрема, в частині подальшої оптимізації ремонтних робіт за скороченням термінів ремонту. При цьому, планується запустити шість блоків Запорізької АЕС. Блок №2 буде підключений до мережі 3 грудні, а №4 – 21 листопада.
Уточнюється, що очікувані обсяги виробництва АЕС зростуть на понад 12%, у порівнянні з попереднім роком.
"За перші шість місяців 2021 року кількість експлуатаційних подій на атомних електростанціях зменшилася порівняно із аналогічним періодом минулого року. У I півріччі 2021 року зафіксували дев‘ять порушень в роботі АЕС – на два менше, ніж у I півріччі 2020-го року", – додали у прес-службі.
Нагадаємо, 8 вересня Міністерство енергетики повідомило, що 14 українських атомних енергоблоків готові працювати протягом опалювального сезону. Зазначається, що саме під час цього сезону українська енергосистема має пройти тестовий період роботи в ізольованому режимі, коли Україна буде від’єднана від інших енергосистем.
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...