Пережити зиму: "Енергоатом" пообіцяв увімкнути всі енергоблоки АЕС

Виконуючий обов'язки глави "Енергоатому" Петро Котін пообіцяв увімкнути всі енергоблоки АЕС. За його словами, у період з листопада до лютого будуть працювати 14 енергоблоків. В окремі періоди та за необхідності будуть включати 15, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Зазначається, що такі дії будуть викликом, зокрема, в частині подальшої оптимізації ремонтних робіт за скороченням термінів ремонту. При цьому, планується запустити шість блоків Запорізької АЕС. Блок №2 буде підключений до мережі 3 грудні, а №4 – 21 листопада.

Уточнюється, що очікувані обсяги виробництва АЕС зростуть на понад 12%, у порівнянні з попереднім роком.

"За перші шість місяців 2021 року кількість експлуатаційних подій на атомних електростанціях зменшилася порівняно із аналогічним періодом минулого року. У I півріччі 2021 року зафіксували дев‘ять порушень в роботі АЕС – на два менше, ніж у I півріччі 2020-го року", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, 8 вересня Міністерство енергетики повідомило, що 14 українських атомних енергоблоків готові працювати протягом опалювального сезону. Зазначається, що саме під час цього сезону українська енергосистема має пройти тестовий період роботи в ізольованому режимі, коли Україна буде від’єднана від інших енергосистем.

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...