Перша в Україні: Одесит заснував фабрику екоканцелярії (відео)

Виготовляють канцелярію з натуральних та перероблених матеріалів.

Kiri sketch – це перша в Україні фабрика екологічних канцтоварів. Це блокноти, щоденники-мотиватори, записники, альбоми з переробленого картону, натуральної деревини, натурального корку, макулатурного паперу, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам.

Заснував виробництво одесит Юрій Стешенко. Продукція Kiri sketch – з макулатурного паперу, натурального дерева чи корку. Кожна сторінка у блокноті безпечна для здоров’я і природи.

“10 років керував типографією, як виникла ідея екотоварів. А назву Kiri sketch дала моя дочка, Кіра”, – розповів Юрій Стешенко.

Щоб почати новий бізнес “з нуля”, довелося пройти навчання. “Я не вмів планувати, не мав стратегії. Пройшов навчання і побачив свої помилки”, – пригадує Юрій Стешенко.

Екологічна канцелярія має стильний вигляд і приємна на дотик. Для спортсменів є щоденники тренувань за 220 грн. А для творчих людей – круті альбоми та скетчбуки від 25 грн.

Юрій дає роботу 15 людям і мріє підкорити ринок ЄС. “Екопродукція – це не просто модний тренд, це особливий вибір відповідальних людей”, – вважає Юрій Стешенко.


Дива не буде: Інвесткомпанії спрогнозували курс гривні на кінець року в Україні

вівторок, 4 серпень 2020, 15:44

Представники інвестиційних компаній допускають девальвацію гривні до 28-29 за долар на кінець року. Про це йдеться у матеріалі ЕП, передають Патріоти України. "У своєму червневому прогнозі ми закладали плавне ослаблення курсу з осені до 28-29 грн за до...

Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

вівторок, 4 серпень 2020, 12:14

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Пра...