Перший в Україні "Доступний кредит 5-7-9%" отримав еко-стартап у Хмельницькому

Першим в Україні стартапом, який отримав "Доступний кредит 5-7-9%" на свій бізнес став еко-підприємець із Хмельницького, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство фінансів.

Укргазбанк видав йому кредит в 1,3 млн грн під 7% річних. Кошти будуть витрачені на закупівлю унікального обладнання для виробництва. Спочатку над проектом працюватимуть два фахівця, а в подальшому – підприємство забезпечить 8 робочих місць.

Що, за умовами програми "Доступні кредити 5-7-9%", дозволить підприємству знизити вартість кредиту до 5% річних. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, яка покриє 80% суми кредиту.

Бізнесмен створив унікальне еко-підприємство з виробництва розпалювача вогню з волокон деревної вовни.

Cкористатися підтримкою Програми "Доступні кредити 5-7-9%" вже можуть клієнти Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Банк Львів, Банк ПУМБ, Банк Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанк, Банк "Восток" і Кредо Банк, ГЛОБУС БАНК.

"Сюрприз" для Кремля та "Газпрома": Як Путін раптом став залежним від України

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:00

"Газпрому" доведеться замовляти додаткові потужності для прокачування сировини через українську ГТС у тому випадку, якщо він захоче збільшити поставки до Європи. "Представники “Газпрому” продукують браві рапорти, проте добудова “Північного потоку-2”, п...

Криза не для них? Кабмін пропонує додатково підвищити зарплати в прокуратурі вже з 1 січня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 15:22

Кабмін пропонує у 2021 році додатково підвищити розмір прожиткового мінімуму, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури. Про це повідомляє Центр аналізу публічних фінансів та публічного врядування Київської Шко...