Під 40 гривень за долар? З'явився несподіваний валютний прогноз на літо

Фінансовий експерт Данило Монін спрогнозував курс американського долара ближчим часом. Як підкреслив він у коментарі Телеграф, до кінця травня ціна долара коливатиметься в межах 33-34 гривень — йдеться про готівковий ринок, передають Патріоти України.

Експерт не виключив, що з приходом літа може змінитися, і для цього існує відразу кілька факторів. Один з найголовніших - прийняття законопроекту № 7311, який передбачає збільшення розміру податків. Якщо це станеться, пояснює експерт, то слідом за податковою ставкою імпортерам збільшать платежі.

"Значить - піднімуть попит на валюту і змусять бізнес купувати її активніше і дорожче, ніж зараз", — припустив Данило Монін.

Разом з цим він вважає, що якщо Нацбанк буде вести грамотну політику, то раптового стрибка зростання долара можна уникнути. Головне - не погіршити ситуацію ще більше. Нагадаємо, за прогнозом фінансових аналітиків, в перший повоєнний час долар буде в межах 32,5-45 гривень, а євро від 35,43 до 49,95 грн.

Ніж в спину московській недоімперії: Іран знизив ціни на свою нафту для конкуренції з РФ у Китаї

понеділок, 4 липень 2022, 12:31

Іран намагається посунути Росію на китайському ринку, котрий для Росії, через європейські санкції, став ще важливішим ніж будь-коли, так само як і індійський. Іран збільшив розмір дисконту на нафту, що експортується, через конкуренцію з Росією на ключо...

Оце так поворот: Найбільший у світі лоукостер відмовляється від політики дешевих квитків

понеділок, 4 липень 2022, 7:30

На п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну лоукостер Ryanair заявив про відмову від політики деешевіх квитків. Про це заявив глава Ryanair Майкл О'лірі, повідомляє Financial Times, передають Патріоти України. Ціни на квит...