Під Бенею підгорає: Екс-глава "ПриватБанку" отримав підозру у розкраданні коштів

Екс-голова правління "ПриватБанку", його перший заступник та два керівники департаментів банку у грудні 2016 року за день до визнання "ПриватБанку" неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку близько 223 млн грн на користь підконтрольних та пов’язаних з "ПриватБанком" компаній, передають Патріоти України.

Кошти перерахували декількома траншами на дві різні компанії. 85,2 млн грн - на рахунок однієї пов'язаної з учасниками схеми компанії, а 136,8 млн грн - на користь іншої.

Стосовно епізоду розтрати 136,8 млн грн - детективи вже повідомляли про підозру в лютому 2021 року. За час розслідування НАБУ і САП встановили нові факти і виявили додаткову розтрату у понад 85 млн грн. Таким чином, загальна сума збитків за двома епізодами становить близько 223 млн грн.

Ці кошти учасники схеми згодом вивели за кордон з метою легалізації.

15 липня НАБУ і САП повідомили про підозру керівника департаменту операційного напрямку банку. Цього ж дня повідомлено про зміну підозр та про нові підозри вже встановленим учасникам схеми із розкрадання коштів "ПриватБанку", а саме:

  • екс-голову правління
  • екс-першого заступника голови правління
  • колишню керівницю департаменту фінансового менеджменту
  • колишню керівницю департаменту міжбанківських операцій

Дрова або пелети: Яке опалення дешевше в Україні і як заощадити

субота, 1 жовтень 2022, 8:54

Майбутній опалювальний сезон в Україні очікується одним з найскладніших. Свої корективи внесла війна, а також те, що багато будинків і комунікацій в різних регіонах виявилися зруйновані (газова інфраструктура і теплотраси), передають Патріоти України. ...

Байден підписав закон, що передбачає виділення $12,3 мільярда на допомогу Україні

субота, 1 жовтень 2022, 7:55

Американський президент Джо Байден підписав закон про тимчасове фінансування, що передбачає, зокрема, виділення 12,3 мільярда доларів на допомогу Україні. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому, передають Патріоти України. Вказується, що за...