Під прицілом: Гетманцев розповів, за якими критеріями податківці обирають компанії для РРО-перевірок

Основними критеріями для призначення податкових перевірок щодо дотримання закону про застосування РРО є сума виторгу за місяць і кількість найманих працівників. Про це розповів голова фінкомітету ВР, нардеп від "Слуги Народу" Данило Гетманцев, передають Патріоти України.

Він перелічив моменти, які можуть викликати у податківців запитання.

Незначні виторги субʼєкта господарювання

Сума виторгу за місяць не перевищує 20 тис. грн для забезпечення мінімальних витрат на утримання одного об’єкту роздрібної торгівлі.

Якщо ж ідеться про великі міста, виторг має бути не меншим за 40 тис. грн на місяць. Це пов'язано з тим, що розміри оренди й зарплати мають бути щонайменше удвічі більшими.

Нульові виторги з РРО

"Суб'єкти господарювання, що зареєстрували РРО/ПРРО при цьому декларують нульові виторги, а також, наприклад, по більшості операцій проведених через РРО/ПРРО було здійснено оплату у безготівковій формі (понад 90%)", - написав нардеп.

Ризики в оформленні найманих працівників

"Кількість зареєстрованих РРО повинна відповідати кількості офіційно оформлених найманих працівників або необхідній кількості працівників для забезпечення виконання технологічного процесу на окремому об’єкті", - пояснив Гетманцев.

ПриватБанк заблокував рахунок клієнта через один переказ - картку можуть розблокувати після суду

понеділок, 27 травень 2024, 17:25

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування пр...

Тисячі українців залишили Німеччину: Стало відомо, скільки біженців лишається в країні

понеділок, 27 травень 2024, 14:44

Попри те що у 2023 році кількість зареєстрованих шукачів захисту в Німеччині збільшилася, українців серед них поменшало. Протягом року українців, які шукають захист у Німеччині, поменшало на 3%. Згідно з даними Німецької федеральної служби статистики (...