Підла "щедрість" агресора: "Газпром" відмовився від компенсацій за поставки на окупований Донбас

Російська компанія "Газпром" в рамках угод з НАК "Нафтогаз України" повністю відмовилася від претензій на оплату поставок газу на окупований Донбас. Про це на прес-конференції заявив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко, передають Патріоти України.

За його словами, в старому контракті на транзит і поставки газу були прописані точки входу до ГТС України, які на сьогодні знаходяться на окупованому Донбасі.

"На кінець 2019 року жодні поставки на окуповану територію Донбасу українська сторона не повинна оплачувати", - підкреслив Вітренко. Він також уточнив, що "Газпром" відмовився від претензій в рамках нових домовленостей про транзит.

Нагадаємо, в травні 2018 року вже після рішення Стокгольмського арбітражу на користь України "Газпром" перестав надсилати рахунки за поставки на окуповані території Донецької та Луганської областей. У той же час, станом на грудень 2017 року претензії російського газового монополіста за цими поставками сягнули 1,3 млрд доларів.

Стало відомо, коли МВФ розгляне можливість кредиту Україні

середа, 3 червень 2020, 22:26

Україна та Міжнародний валютний фонд попередньо погодили нову програму Stand-bу розміром $5 млрд терміном на 18 місяців. Рада директорів Міжнародного валютного фонду включила до порядку денного на 9 червня питання про схвалення 18-місячної програми для...

"Гра в камікадзе": Гривня зміцнюється всупереч стрімкого падіння економіки. НБУ озвучив свій курс валют на 4 червня

середа, 3 червень 2020, 20:56

Суб'єкти економіки наразі намагаються зрозуміти, де наразі закінчується валютна спекуляція держави, щоб не втрапити в страшну халепу обвалу. Національний банк України на четвер, 4 червня, зміцнив курс гривні на 4 копійки по відношенню до долара. По від...