Підлягає негайному вилученню з продажу: Українців попередили про небезпечне імпортне печиво, яке може викликати рак

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області попередило громадян про те, що до України імпортували печиво з високим вмістом акриламіду. Його виявили у румунському печиві, що надійшло з Польщі, повідомили у службі, передають Патріоти України.

«Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України „Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів“, а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у термін не більше двох робочих днів», — йдеться у повідомленні.

Акриламід — це хімічна сполука, яка утворюється природним шляхом при термічній обробці в процесі приготування таких продуктів, як кава, шоколад, мигдаль, картопля фрі, крекери, чіпси, каші та хліб, а також при варінні деяких фруктів та овочів. Він утворюється природним шляхом при високотемпературній обробці вуглеводних продуктів. У деяких лабораторних тварин великі дози цієї сполуки спричиняли онкозахворювання.

В Україні злетіла кількість вакансій: Скільки платять і кому найлегше знайти роботу

субота, 30 вересень 2023, 10:44

В Україні роботодавці опублікували 102748 вакансій. Фактично цей показник досягнув рівня, який був до початку повномасштабної війни. При цьому значно зростає кількість пропозицій для вчителів, передають Патріоти України. Як говориться в даних Wokr,ua, ...

Росія хоче скопіювати валютну модель Китаю, але зазнає невдачі, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 9:14

"Ми обговорюємо це з ЦБ", – додав Решетніков, уточнивши, що його пропозиція "не питання двох курсів" щодо валюти, що було б "надзвичайно шкідливо". Він сказав: "Ми повинні встановити чіткий моніторинг та чітке розуміння того, скільки рублів у нас переб...