"Підмішують російський з українським": Експерт пояснив скарги українців на "слабкий" газ - погано закипає вода, страви в духовках - "тліють"

В Україні почастішали скарги на якість гази – споживачі стверджують, що газ, що надходить в їх квартири, став гірше гріти. Від цього погано закипає вода, страви в духовках – "тліють", а кава в турках готується довше, передають Патріоти України.

Багато нарікають на те, що зменшилася калорійність блакитного палива (теплота згоряння, теплотворна здатність газу). На додаток до всього цього, кажуть споживачі, він ще й смердить, пише UBR.

За словами глави Союзу споживачів комунальних послуг Олега Попенка, скарги на зниження калорійності цілком обґрунтовані через те, що газ недоочищений. "За фактом наші підмішують російський газ з українським, щоб хоч якось зберегти якість", – зазначає експерт.

Він розповідає, що після того, як газ "дістається" з труби з домішками, його очищають. При якісному очищенні його теплотворність повинна бути високою і відповідати європейським вимогам. В іншому випадку страждає якість. Втім, "поганий" газ українцям продають за ціною "хорошого".

Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень. У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації ...

Призначених комунальниками боржників каратимуть без суддів та адвокатів: У Зеленського "закручуватимуть гайки" всім, кого визначать винними

неділя, 5 грудень 2021, 20:29

Якщо ви не згодні з обставинами та розмірами призначених виплат, схоже апелювати не буде до кого. Посилення роботи з неплатниками прописано у меморандумі МВФ. Експерти зазначають, що влада шукає способи, як стягнути заборгованість без звернення до суду...