
США планує підвищити тарифи на імпорт китайських електромобілів з 25% до 100% у рамках захисту американської промисловості. Про це у п'ятницю, 10 травня, пише Financial Times з посиланням на власні джерела.
"Різке підвищення зборів відбувається на тлі дедалі більшого занепокоєння, що Китай може наводнити ринок США дешевими електромобілями, загрожуючи американській автомобільній промисловості", - пише газета.
Як пояснюють в FT, рішення підвищити тарифи на електромобілі було ухвалене тому, що адміністрація Байдена стурбована просуванням Китаю у зеленому промисловому секторі, зокрема у виробництві сонячних панелей.
"Адміністрація Байдена намагається випередити ситуацію і переконатися, що автомобільну промисловість США не спіткає та ж доля, що й сонячну американську промисловість, яка була фактично знищена через китайський імпорт", - пояснила колишня чиновниця і віцепрезидентка Інституту політики азійського суспільства Венді Катлер.
На її думку, збільшення тарифної ставки в чотири рази захистить американських автовиробників від торгівлі китайськими транспортними засобами, перш ніж вони зможуть закріпитися на ринку США.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...