Підвищення пенсій: У Кабміні розповіли, хто буде отримувати на 1 тис. грн більше

Після індексації пенсійних виплат, за інформацією прем`єр-міністра Дениса Шмигаля, середній розмір пенсії в склав 5 200 гривень, передають Патріоти України.

Як повідомляють у пресслужбі Кабміну, у березні пенсії зросли майже на 20%, індексація торкнулася 10,5 мільйона громадян, які вийшли на заслужений відпочинок.

Раніше зазначалося, що пенсії, в середньому, підвищили майже на 600 гривень. Але це — саме середній розмір. Є категорії, яким доплатили меньші суми, а є й ті, кому більше. Це, наприклад, військові пенсіонери та ліквідатори аварії на ЧАЕС, пенсії яких підвищували на суму близько тисячі гривень.

Втім, відчутні доплати отримали далеко не всі українці. Під цим повідомленням Кабміну у мережі користувачі залишили чимало коментарів, зазначаючи, що підвищення «з'їдає» інфляція.

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...

Кремль на порозі фінансової прірви: Нафтогазові доходи РФ упали вдвічі, дірка в бюджеті зростає

середа, 7 червень 2023, 9:24

У Росії офіційно визнали провал у наповненні держбюджету нафтодоларами на початку 2023 року. Так, нафтогазові доходи бюджету РФ за січень-травень скоротилися на 50%. Дефіцит бюджету при цьому зростає, "дірку" затикають коштами, які мали б забезпечувати...