Підвищення пенсій у липні може зірватися: У Мінсоцполітики назвали причину

Озвучені деякий час назад плани щодо підвищення пенсій у липні нинішнього року можуть не втілитися в життя. З такою заявою виступила міністр соціальної політики Марина Лазебна, повідомляє спеціалізоване видання "На пенсії", передають Патріоти України.

За її словами, можливість підвищення цілком і повністю залежить від того, як в умовах війни Росії і України буде наповнюватися державна скарбниця.

Згідно з попереднім планом, вже в липні нинішнього року повинні були підвищити виплати тим пенсіонерам, у яких індексація прив'язана до прожиткового мінімуму. Крім того, планувалося перерахувати всі надбавки за понаднормовий стаж.

І, якщо ніяких проблем з фінансуванням не буде, то мінімальна пенсія в липні повинна буде вирости до 2027 гривень (+93 гривні, а максимальна — до 20 270 гривень).

Москва хоче перехитрити світ: РФ сформувала "тіньовий флот" із сотні танкерів для експорту нафти в умовах санкцій, - FT

неділя, 4 грудень 2022, 6:25

Цього року РФ придбала 29 супертанкерів, здатних перевозити понад 2 млн барелів кожен. Як повідомляє Financial Times, Росія непомітно накопичила "флот" з більш ніж 100 танкерів, щоб транспортувати нафту новим покупцям в умовах західних санкцій, передаю...

В Україні змінився важливий показник для розрахунку пенсій: Як це вплине на виплати

субота, 3 грудень 2022, 21:28

В Україні змінився важливий показник, який впливатиме на розрахунок пенсій у наступному році. Йдеться про розмір середньої зарплати за вересень. Цей показник увійде до розрахунку середньої зарплати по Україні, на підставі якої призначатимуть українцям ...