Підвищення пенсій у липні може зірватися: У Мінсоцполітики назвали причину

Озвучені деякий час назад плани щодо підвищення пенсій у липні нинішнього року можуть не втілитися в життя. З такою заявою виступила міністр соціальної політики Марина Лазебна, повідомляє спеціалізоване видання "На пенсії", передають Патріоти України.

За її словами, можливість підвищення цілком і повністю залежить від того, як в умовах війни Росії і України буде наповнюватися державна скарбниця.

Згідно з попереднім планом, вже в липні нинішнього року повинні були підвищити виплати тим пенсіонерам, у яких індексація прив'язана до прожиткового мінімуму. Крім того, планувалося перерахувати всі надбавки за понаднормовий стаж.

І, якщо ніяких проблем з фінансуванням не буде, то мінімальна пенсія в липні повинна буде вирости до 2027 гривень (+93 гривні, а максимальна — до 20 270 гривень).

МВФ ухвалив важливе рішення щодо кредиту для України: Коли Нацбанк має "відпустити" курс долара

середа, 22 березень 2023, 9:59

Місія МВФ на рівні персоналу ухвалила рішення у рамках розширеного фінансування виділити Україні кредит у розмірі 15,6 млрд доларів. Рішення після цього має затвердити рада директорів МВФ. Україна в рамках нової програми має відмовитись від використанн...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...