Після масованого ракетного удару окупантів один з енергоблоків АЕС працює з обмеженою потужністю, - "Енергоатом"

Станом на 18.00 17 грудня 2022 року в українській енергосистемі працювали 9 атомних енергоблоків — тобто усі, що розташовані на підконтрольній Україні території. Про це повідомили в пресслужбі Енергоатому, передають Патріоти України.

“На жаль, наразі потужність одного з енергоблоків обмежують на 600 МВт через неготовність енергосистеми прийняти від нього весь можливий обсяг електроенергії, оскільки об‘єкти енергетичної інфраструктури знову зазнали пошкоджень в результаті вчорашніх обстрілів”, - уточнили енергетики.

Окрім того, не підключено до енергосистеми 6 енергоблоків окупованої російськими військами Запорізької АЕС. Вони зупинені і їх включення блокується окупантами.

“Станція продовжує постійно споживати близько 100 МВт на власні потреби від енергосистеми України”, - додали в Енергоатомі.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...