Після реформи оклади в Офісі генпрокурора виросли в чотири рази

Раніше левову частку заробітної плати прокурора становили премія і надбавка за виконання особливо важливих завдань, які разом перевищували оклад більш ніж в три з половиною рази.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2019 року, посадовий оклад прокурора Офісу Генерального прокурора становить 28 815 грн, що є чотирикратним підвищенням у порівнянні з окладом, який мали прокурори ліквідованої Генеральної прокуратури України (7 140 грн), передають Патріоти України.

Як повідомляють в прес-службі Офісу генпрокурора, раніше "левову частку заробітної плати прокурора становили премія і надбавка за виконання особливо важливих завдань, які разом перевищували оклад більш ніж в три з половиною рази".

"Підвищення окладів прокурорів, які пройшли атестацію, і, відповідно, зменшення залежності працівників від преміювання відбулося в межах реформи прокуратури для створення гарантій незалежності прокурорів.

Крім того, аналогічне суттєве підвищення окладів прокурорів передбачено і на рівні обласних, окружних і прирівняних до них прокуратур для прокурорів регіональних і місцевих прокуратур, які успішно пройдуть атестацію. До проведення реформи прокуратури 2019 року рівень окладів прокурорів був одним з найнижчих в системі органів правосуддя".

У Росії з оборонного підприємства викрали понад 7 тонн титану, необхідного для виготовлення ракет

неділя, 29 травень 2022, 7:14

У місті Корольов Московської області, яке називають “космічною столицею” Росії, зі складу оборонного підприємства викрали понад 7 тонн титану. Ця сировина використовується для виготовлення деяких типів бойових ракет. Про це повідомляє російське видання...

Дії Росії - загроза для всього світу: ЄС вивчає можливість військово-морської місії для вивезення зерна з України

неділя, 29 травень 2022, 6:25

Євросоюз розглядає можливість реалізації військово-морської місії для допомоги у вивезенні зерна з України. Про це повідомила у суботу іспанська газета El País із посиланням на європейські джерела, передають Патріоти України. За її інформацією, на самі...