
Американські технологічні гіганти Apple, TSMC, Nvidia та ряд інших зосереджені на переміщені власних виробничих баз з Китаю до Сполучених Штатів. Так відбувається тому, що президент США Дональд Трамп нібито віддав зазначеним американським виробникам "вказівку". Про це повідомила речниця Білого дому Керолайн Лівітт. За її словами, президент "Трамп чітко дав зрозуміти", що Америка не може покладатися на Китай у виробництві електроніки, передають Патріоти України.
Речниця Білого дому назвала виробництво напівпровідників, мікросхем, смартфонів та ноутбуків "критично важливими технологіями". "Ось чому президент забезпечив трильйони доларів американських інвестицій від найбільших технологічних компаній у світі, включаючи Apple, TSMC і Nvidia. За вказівкою президента ці компанії намагаються якнайшвидше розмістити своє виробництво в Сполучених Штатах", – цитують її слова американські мовники. За словами Керолайн Лівітт, незабаром Трамп замовить дослідження впливу імпорту напівпровідників на національну безпеку.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...