"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, передають Патріоти України.

З такою думкою виступають служби безпеки Німеччини. Якщо газопроводи не відремонтувати швидко, у трубопровід потрапить багато солоної води, яка викликає корозію, повідомляє Tagesspiegel з посиланням на джерела в урядових колах.

Тим часом кризова група Федерального міністерства закордонних справ Німеччини вже взялася за інцидент. Декілька федеральних міністерств обговорюють наслідки.

Першим кроком посилюється контроль над водами Німеччини з боку федеральної поліції, при цьому їхні кораблі уважніше стежать за відповідними маршрутами критично важливої інфраструктури. Крім того, федеральні землі повинні посилити захист прибережних районів Північного та Балтійського морів. Захист терміналів скрапленого газу, які наразі будуються, а також підводних і телекомунікаційних кабелів також викликає занепокоєння.

Як і Єврокомісія, німецькі органи безпеки та іноземна секретна служба BND вбачають в інциденті акт саботажу. Підозрюється цілеспрямоване знесення – дуже великий витік.

Через складність атаки експерти та урядові кола вважають, що вона могла бути здійснена лише державним суб'єктом. Спекуляції йдуть у бік Росії.

Одна з теорій полягає в тому, що водолази могли закласти вибухівку в дві труби "Північного потоку" і одну з двох труб газопроводу "Північного потоку-2", який не працює. За інформацією німецької газети, точкові вибухи вказують на те, що витоки величезні і швидкість падіння тиску відповідно висока.

"Заради захисту національних інтересів": Італійський уряд запроваджує тимчасове управління на заводі, що належить російському "Лукойлу"

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:33

Рада міністрів Італії в четвер одностайно вирішила запровадити тимчасове управління на нафтопереробному заводі ISAB на Сицилії, що належить російському "Лукойлу" – санкції Європейського Союзу, які набувають чинності у грудні, погрожували зупинити його ...

"Коломойський більше не мільярдер": У Forbes розповіли, скільки грошей втратив олігарх

четвер, 1 грудень 2022, 23:00

Донедавна мільярдер Ігор Коломойський цьогоріч втратив понад половину своїх статків, оцінка яких впала до 850 млн дол, передусім через втрату в нафтових активах. Про це йдеться в оцінці Forbes Україна, передають Патріоти України. Так, найбільшу частку ...