
Глава австрійської енергокорпорації OMV Райнер Зеле (партнер "Північного потоку-2") заявив, що російський газопровід в обхід України запустять вже в 2021-му. Таке припущення він зробив, посилаючись на слова глави оператора Nord Stream 2 AG, передають Патріоти України.
Як повідомляє РІА Новини, за словами Зеле добудують проєкт до кінця літа. Всього залишилося завершити 1% робіт. В результаті вже в 2021-му по ньому зможуть пустити газ, який буде йти в обхід традиційних транзитних держав – України, Польщі. "Глава компанії сказав, що будівельні роботи буде завершено в кінці серпня", – додав він. На тести і сертифікацію, як розповідав керівник оператора проекту Маттіас Варніг, буде потрібно два-три місяці.
Відзначимо, газопровід "Північний потік-2" станом на середу, 28 липня, побудовано на 99%. Судно "Академік Черський" повністю завершив свої роботи на проєкті. Зокрема, російське краново-монтажне трубоукладальне судно закінчило будівництво 2,6-кілометрового відрізка газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини.
Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...