План не пройшов: Українку через суд змусили доплатити за електроенергію 36 тис. грн

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав клієнтку "Миколаївобленерго" доплатити за електроенергію 33 180 грн, а також додатково заплатити 3 тис. грн військового збору.

Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Реєстрі судових рішень. Жінці відключили електроенергію та зняли лічильник, однак в кінці минулого року енергетики під час перевісти встановили, що клієнтка самовільно підключилась до електромережі.

"Було виявлено порушення п.п.6 п.8.4.2 гл.8.4 VIII Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - ПРРЕЕ), а сааме: самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів та електропроводки до електричної мережі оператора системи, з порушенням схеми обліку, що можливо виявити під час контрольного огляду засобів обліку", – йдеться в матеріалах справи.

Вас може зацікавити:В Україні готують різке підвищення податків: на які хочуть збільшити ставки

За фактом зазначеного порушення представники оператора системи склали акт, який відповідачка підписала без зауважень. Факт виявленого порушення зафіксовано на фото та відеозйомку. Надалі порушення були усунуті. В енергокомпанії підрахували, що споживачка незаконно використала електроенергію на 33 180 грн.

Вони прислали їй платіжку, однак жінка відмовилась платити. Тоді "Миколаївобленерго" звернулись до суду. В суді розглянули акт, надали можливість висказатись всім сторонам та прийшли до висновку, що жінка має сплатити борг.

"Стягнути на користь Акціонерного товариства "Миколаївобленерго" вартість не облікованої електричної енергії в сумі 33 180 (тридцять три тисячі сто вісімдесят) грн", – йдеться в рішенні суду. Окремо доведеться заплатити судовий збір в розмірі 3 028 грн.

Бракує рук: В Україні через аномальну ситуацію на ринку праці злетіли зарплати в трьох галузях

п’ятниця, 21 червень 2024, 1:45

В Конфедерації будівельників України провели опитування та з'ясували, що 90% компаній помітили значне збільшення кількості жінок у будівельній галузі. Через мобілізацію спостерігається значна нестача працівників. Тому роботодавці вимушені адаптувати ум...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...