РФ планує створити власну орбітальну станцію.

Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.
За його словами, РФ планує створити власну орбітальну станцію. Буде створюватися транспортно-енергетичний комплекс з ядерною установкою, яка розробляється в Росії з 2010 року, додав Борисов.
Рішення про продовження експлуатації космічної станції Росія прийме після 2024 року додає ТАСС з посиланням на повідомлення держкорпорації «Роскосмос». Відмова від МКС обговорювалася в тому числі на нараді за участю президента 12 квітня, тоді ж були схвалені плани пілотованих польотів на Місяць і місії на Марс.
Нагадаємо, перший модуль МКС був виведений на орбіту в 1998 році. Спочатку планувалося, що станція пропрацює близько 20 років, потім термін її служби неодноразово продовжувався.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...