
Якщо Угорщина платитиме Росії за постачання газу рублями, такий крок буде сприйнято як порушення Будапештом санкцій, які були впроваджені щодо Москви. Наразі угорська держава виконує вимоги Брюсселя. Про це заявила очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляйе, передають Патріоти України.
У інтерв'ю CNN вона прокоментувала заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який розповів про плани платити за газ в рублях. За її словами, у такому випадку Єврокомісія вважатиме подібні дії порушенням санкції Євросоюзу проти Росії.
"Якщо ви зробите це і сплатите в рублях, ви порушите санкції, які ми наклали на Росію", - зазначила політикиня. Також вона підкреслила, що перемовини з Угорщиною щодо цього питання продовжують йти. Наразі Будапешт дотримується санкцій проти Росії.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...