Платіжка може знизитися на 30%: Гончарук розповів, як це зробити

Якщо серйозно говорити про термомодернізацію багатоквартирних будинків в нашій країні, то можна зекономити приблизно від 25 до 60, іноді 70 відсотків тепла.

Олексій Гончарук. Фото: 5 канал.

Кабінет міністрів розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%. Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук сказав в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Як зазначив Гончарук, більше 60% у платіжці багатоквартирного будинку - це тепло і гаряча вода. . "Якщо це основна частина витрат, то, щоб оптимізувати цю ситуацію, якщо я хочу знизити платіжку, потрібно починати з цього", - сказав він.

За його словами, у тарифі дві складових - ціна тепла (в якій майже 80% складає ціна газу) і обсяг споживання. "Що правильно зробити? Правильно - спочатку знизити споживання. Яким чином? Дуже просто, знову повертаємося до питання енергоефективності. Найпростіше - це термомодернізація, тобто енергозбереження. Причому ці всі історії з пінопластом, який ліпиться до стіни - це створює більше шкоди", - сказав він.

За й ого словами, якщо серйозно говорити про термомодернізацію багатоквартирних будинків в нашій країні, то можна зекономити приблизно від 25 до 60, іноді 70 відсотків тепла. "Це означає, що в цій частині платіжка може знизитися на 30 відсотків, а в окремих випадках навіть удвічі", - додав він.

Джерело: РБК-Україна

Українське "завтра": Польща назвала дату закриття всіх своїх вугільних шахт

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:44

Переговори між урядом і профспілками шахтарів тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Зазначається, що переговори між урядом і профспілками тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Глава профспілки «Солідарність...

Розтягали потихеньку: У Держави пропали, невідомо коли, мільйони гектарів земель

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:17

Також Лещенко заявив, що щодо відповідальних за державну інвентаризацію, яка визначила такі площі, вже відкрито кримінальне провадження, про яке він детальніше розповість згодом. . Експерти КШЕ підрахували, що тільки по безоплатній приватизації в місяц...