Платіжки за комуналку оформлятимуть по-новому: Що приготували "слуги" українцям

платіжкиПрийнятий Радою закон про енергетичну ефективність передбачає, що платіжні квитанції для населення зміняться. Про це попередила заступник міністра енергетики Юлія Підкоморна, зазначають Патріоти України.

Закон передбачає скорочення споживання енергоресурсів, а кінцевою метою має стати запобігання кліматичним змінам. Громадян збираються інформувати не тільки про те, скільки енергії вони споживають, а й про те, як можна її економити.

Як розповіла заступник міністра, на першому етапі буде розроблено новий формат платіжної квитанції за комунальні послуги. Вона буде містити детальну інформацію про споживання енергоресурсів. Поточні показники будуть порівнюватися з торішніми. Також споживача будуть інформувати про чинні програми енергоефективності і про можливість вибрати більш якісні послуги з газопостачання та електропостачання.

Нагадаємо, закон передбачає впровадження обов'язкового енергоаудиту для великих підприємств, застосування «розумних» систем обліку газу, електрики, тепла, перехід держорганів на енергоефективне обладнання і переселення держструктур в енергоефективні приміщення.

Угорщина шантажує ЄС через Росію: Україна припускає, що з трубою "Дружба" може щось трапитися

четвер, 26 травень 2022, 18:22

Угорщина продовжує шантажувати Євросоюз та блокує запуск нафтового ембарго щодо Росії. Однак в України є важіль, за допомогою якого можна чинити тиск на Будапешт. Нафта на територію угорської держави надходить через нафтопровід Дружба, і з однією з нит...

Українців чекає подорожчання опалення: "Нафтогаз" планує підняти ціну газу в 3 рази

четвер, 26 травень 2022, 17:28

Компанія "Нафтогаз Трейдинг" в рамках трирічних договорів планує в Україні підвищити ціни на газ для підприємств теплової комунальної енергетики більш ніж в 3 рази - до 29,392 тис.грн/тис. куб. м (з ПДВ). Про це з посиланням на джерело на ринку газу і ...