
По всій країні відбуваються відключення електроенергії через падіння частоти в енергосистемі з поки невідомої причини.Про це повідомляє енергетична компанія ДТЕК в Telegram, зазначивши при цьому, що причини зниження частоти з’ясовують фахівці "Укренерго", передають Патріоти України.
"30 травня з 13:28 по всій країні відбуваються відключення світла через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі. Його спричинило зниження частоти в об’єднаній енергосистемі України", - йдеться у повідомленні. Станом на 14:32 "Укренерго" надав дозвіл на відновлення електропостачання.
В компанії "Укренерго" повідомили, що близько 13.00 в енергосистемі аварійно відключилися декілька магістральних високовольтних ліній. Внаслідок цього дією протиаварійної автоматики були частково знеструмлені споживачі в низці областей.
"Наразі триває заживлення споживачів. Постачання електроенергії всім споживачам буде відновлено у найближчі години", - йдеться у повідомленні.
В компанії зазначили, що розпочато розслідування причин інциденту. "Окремо наголошуємо, що відключення відбулися через технічні причини та не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі", - підкреслила прес-служба.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...