Початок нової ери: У Mercedes розповіли, коли повністю перейдуть на електромобілі

Автокомпанія планує до 2030 року повністю відмовитися від випуску машин з двигунами внутрішнього згоряння. Випускатиме тільки електромобілі. Про це повідомив концерн Daimler, який володіє брендом Mercedes, передають Патріоти України.

«Все нові моделі "мерседесів" працюватимуть на електриці вже з 2025 року, але протягом п'яти років після цього на заводах компанії продовжать випускати старі моделі з двигунами внутрішнього згоряння», - йдеться в повідомленні.
Компанія планує побудувати вісім заводів по всьому світу для виробництва акумуляторів для електромобілів і створення глобальної мережі зарядних станцій. На реалізацію проекту вже виділили 40 мільярдів євро.

"Буде не 40, а 120": Економіст розповів, за якого сценарію злетить курс долара в Україні

вівторок, 9 серпень 2022, 0:28

В Україні хочуть запровадити валютний податок. У Мінфіні розробляють законопроект про 10% мита на купівлю валюти для імпорту товарів і послуг. Ініціативу вже підтримали в Нацбанку, передають Патріоти України. В ефірі "Сніданку з 1+1" економіст, інвест...

Росія заплатить за війну: Названо суму, яку Україна має намір стягнути з агресора

вівторок, 9 серпень 2022, 0:08

Загальна потреба України у відновленні від наслідків розв'язаної Росією війни становить 750 млрд доларів. Очікується, що третину цієї суми - 250 млрд доларів - складуть кошти, стягнуті з Росії. Про це у своєму Telegram розповів голова парламентського к...