Початок нової ери: У Mercedes розповіли, коли повністю перейдуть на електромобілі

Автокомпанія планує до 2030 року повністю відмовитися від випуску машин з двигунами внутрішнього згоряння. Випускатиме тільки електромобілі. Про це повідомив концерн Daimler, який володіє брендом Mercedes, передають Патріоти України.

«Все нові моделі "мерседесів" працюватимуть на електриці вже з 2025 року, але протягом п'яти років після цього на заводах компанії продовжать випускати старі моделі з двигунами внутрішнього згоряння», - йдеться в повідомленні.
Компанія планує побудувати вісім заводів по всьому світу для виробництва акумуляторів для електромобілів і створення глобальної мережі зарядних станцій. На реалізацію проекту вже виділили 40 мільярдів євро.

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...