Початок нової ери: У Mercedes розповіли, коли повністю перейдуть на електромобілі

Автокомпанія планує до 2030 року повністю відмовитися від випуску машин з двигунами внутрішнього згоряння. Випускатиме тільки електромобілі. Про це повідомив концерн Daimler, який володіє брендом Mercedes, передають Патріоти України.

«Все нові моделі "мерседесів" працюватимуть на електриці вже з 2025 року, але протягом п'яти років після цього на заводах компанії продовжать випускати старі моделі з двигунами внутрішнього згоряння», - йдеться в повідомленні.
Компанія планує побудувати вісім заводів по всьому світу для виробництва акумуляторів для електромобілів і створення глобальної мережі зарядних станцій. На реалізацію проекту вже виділили 40 мільярдів євро.

Паливний колапс у Росії набирає обертів - бензин продають лімітами, АЗС не витримують навантаження

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:48

У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...

Посилки з України в ЄС доставлятимуть по-новому: Ось які правила переписали

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:38

З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...