Початок нової ери: У Mercedes розповіли, коли повністю перейдуть на електромобілі

Автокомпанія планує до 2030 року повністю відмовитися від випуску машин з двигунами внутрішнього згоряння. Випускатиме тільки електромобілі. Про це повідомив концерн Daimler, який володіє брендом Mercedes, передають Патріоти України.

«Все нові моделі "мерседесів" працюватимуть на електриці вже з 2025 року, але протягом п'яти років після цього на заводах компанії продовжать випускати старі моделі з двигунами внутрішнього згоряння», - йдеться в повідомленні.
Компанія планує побудувати вісім заводів по всьому світу для виробництва акумуляторів для електромобілів і створення глобальної мережі зарядних станцій. На реалізацію проекту вже виділили 40 мільярдів євро.

Українське морозиво завойовує Європу

субота, 27 червень 2026, 19:57

Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...

Пробиваючи передвоєнне дно : Ціни на нафту прискорили падіння на фоні збільшення кількості танкерів, котрі проходять Ормузьку протоку

субота, 27 червень 2026, 18:33

Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...