
Кабінет міністрів знизив тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менше 250 кВт-год, до 1,44 грн за кВт (з нинішніх 1,68 грн). Нові правила запрацюють з 1 жовтня, зазначають Патріоти України.
Водночас для тих українських сімей, які споживають понад 250 кВт-год на місяць, тарифи залишаються без змін. 
Як зазначив під час засідання уряду міністр енергетики Герман Галущенко, постанова Кабміну запроваджує фінансову модель покладання спеціальних обов'язків (ПСО).
За його даними до 250 кВт-год на місяць споживають близько 80% домогосподарств в Україні. "Можливість зниження тарифу насправді досягається через запровадження нової моделі ПСО. Така модель в Україні запроваджується вперше і передбачає посилення ролі держави через державні генеруючі компанії, зокрема, "Укргідроенерго" та "Енергатом", які стають ключовими учасниками її реалізації", - додав він.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...