Подолати збитки від війни: ООН закупляє для поставок в Україну конструкцій для зберігання мільйонів тонн зерна

Через знищення інфраструктури для зберігання та тимчасової окупації з 75 млн тонн потужностей для зберігання залишилося зерносховищ на близько 60 млн тонн.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства реалізують спільну стратегію зберігання в Україні понад 4 млн тонн зерна. Про це повідомляє прес-служба міністерства у понеділок, 15 серпня.

"ФАО планує забезпечити зберігання 4,07 млн тонн зерна, що становить 25% від загальнонаціональної потреби. Ми вже завершили тендер і визначаємо потенційних постачальників для закупівлі рукавів для зберігання зернових із допоміжним обладнанням, а також модульних зерносховищ", – заявив голова офісу ФАО у Україні П'єр Вотьє.

Він уточнив, що однією з найважливіших вимог для отримання обладнання для тимчасового зберігання буде реєстрація в Державному аграрному реєстрі.
Також зазначається, що ФАО оновила свій План швидкого реагування та закликає виділити 115,4 млн доларів для надання підтримки майже 1 млн жителів сільської місцевості через надання сільськогосподарської допомоги і забезпечення продовольчої безпеки для тих, хто найбільше постраждав унаслідок війни.
У рамках цієї програми ФАО вже надала допомогу для 80 тисяч осіб у 13 областях України і продовжує надавати багатоцільову грошову допомогу для покриття основних потреб понад 5 тисяч сімей у найбільш постраждалих регіонах на сході і півдні України.
Також найближчим часом ФАО надаватиме корми для тварин, а також пілотуватиме програму з надання ваучерів для закупівлі необхідних матеріалів із сільськогосподарською метою. Підтримку надаватимуть переміщеним особам і приймаючим сім'ям у сільській місцевості, а також найбільш незахищеним верствам населення.
У серпні повідомлялося, що ФАО почала проект на суму $40 млн для вирішення проблеми дефіциту зерносховищ в Україні. Проект реалізують за фінансової підтримки Канади.

Росіяни можуть радіти "досягненню": ЄС може відключити останній великий банк РФ від SWIFT - Bloomberg

субота, 24 вересень 2022, 22:15

У Євросоюзі розглядають нове посилення фінансових санкцій проти Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дипломатів, знайомих з ситуацією, останній великий державний банк РФ можуть відключити від міжнар...

Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

субота, 24 вересень 2022, 17:28

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України. За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в ...