Подорожчання в Україні неминуче: Туреччина заборонила вивезення важливого продукту з країни

На обмеженні експорту наполягали місцеві виробники.

Міністерство торгівлі Туреччини на тлі ажіотажу через спалах коронавірусу ввело заборону на експорт лимонів з країни, який буде діяти до 31 серпня 2020 року. Виробники та експортери, які бажають поставити лимони на експорт, повинні в обов'язковому порядку отримати ліцензію в Міністерстві сільського та лісового господарства Туреччини, повідомляють Патріоти України із посиланням на агентство "Анадолу"

При цьому, декларації на експорт лимона, затверджені до даного рішення, залишаються в силі. На обмеженні експорту наполягали місцеві виробники. Туреччина щорічно експортує 150-200 тис. тонн лимонів, повідомляв раніше член галузевої ради Асоціації експортерів Туреччини Алі Каваку. На цей рік він прогнозував скорочення експорту, бо урожай лимонів був дещо нижчим.

Підкреслимо, що у різних країнах світу продаж лимонів і ціни на них різко зросли на тлі чуток про їх нібито цілющі властивості проти коронавірусу в поєднанні з імбиром.

Удар по скрепах: У "Нафтогазі" розповіли про новий масштабний позов проти "Газпрому"

понеділок, 1 червень 2020, 11:52

Україна може отримати від "Газпрому" $17,3 млрд, пред'явивши нові вимоги проти російського газового гіганта. Про це в інтерв'ю"Цензор" заявив виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передають Патріоти України. "Зараз на кордоні Україна-Росія не ...

Хіти тижня. Коломойський працює: Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі потрібно відновити, - НКРЕКП

понеділок, 1 червень 2020, 10:00

Як при цьому Україна роками обходилась без такого "костиля" до появи лобіста Героса, як і моральність "торгівлі на крові" у некритичній для виживання енергетики царині регулятор не коментує. Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за віднов...