Погана новина для Коломойського: Місія МВФ завершила роботу в Україні, відзначивши прогрес у питанні видачі кредиту

Місія МВФ, яка працювала в Україні з 14 по 22 листопада, заявила про конструктивними і плідними обговоренями з представниками влади України, зазначають Патріоти України. Однак для укладення домовленості про нову програму (Staff Level Agreement) буде потрібно продовження дискусій найближчим часом.

“Місія досягла помітного подальшого просування в дискусіях щодо заходів і реформ, які могли б лягти в основу нової програми, підтриманої МВФ… Дискусії продовжаться наступного тижня”, – йдеться в заяві глави місії Рона ван Родена за підсумками місії.

Серед обговорюваних необхідних кроків – заходи грошово-кредитному, податково-бюджетному і фінансовому секторах, також як і реформи, спрямовані на поліпшення бізнес-клімату, посилення верховенства права і нарощування економічного зростання.

У заяві наголошується, що місія МВФ віддала належне суттєвому прогресу, досягнутого в останні кілька місяців на шляху реформ та дотримання зваженої економічної політики.

Раніше видання НВ з посиланням на два джерела повідомило, що місія Міжнародного валютного фонду поїхала з України без результатів. Відзначається, що головними питаннями МВФ до України залишаються олігарх Ігор Коломойський і незалежність НБУ.

За словами джерела, будь-який компроміс з колишніми власниками ПриватБанку неприйнятний.

“Так, будь-який компроміс неприйнятний, оскільки він підтвердить вплив Коломойського. А якщо він великий, то високий ризик дефолту і відкату реформ. А якщо так, то навіщо такій країні давати гроші, якщо вони з високою ймовірністю не повернуть? Логічно?” – сказав співрозмовник.

Також місія поскаржилася, що земельну реформу не ухвалюють в тому форматі, як було обіцяно, а іноземців до ринку не допустили.

“МВФ розуміє, що це ще гірше, ніж мораторій, оскільки є ризик, що за безцінь землі можуть бути скуплені всіма відомими особами. Це не зовсім ринок“, – сказав співрозмовник видання.

Джерело додало, що місію найсильніше “зачепив обман” з ринком землі.

Хіти тижня. Вражаюче досягнення в коронавірусну епоху: ЗАЗ відновив виробництво і побив власний рекорд

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:00

Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів. Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) знову почав випускали легкові авто. Раніше з конвеєру підприємства сходили ли...

Хіти тижня. Поки син балотується у мери Рівного, татусь допомагає агресору карати Україну: Компанія Вознюка в обхід санкцій будуватиме "Північний потік-2", - ЗМІ

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 3:00

"Екорембуд" - українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку, син якого Юрій Вознюк, зараз балотується в мери міста Рівне. . Це вже не перше замовлення на території РФ. Раніше "Екорембуд" займалась підрядами у Краснодарському краї, С...