Поїзди виробляє німецька компанія Siemens: Російські потяги "Сапсан" можуть дістатися Україні, - ЗМІ

Росія не отримає 9 з 13 поїздів "Сапсан": вони можуть піти в Казахстан або Україну. Про це пише Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Дані поїзди виробляє німецька компанія Siemens, яка покинула РФ. У німців залишився контракт з компанією "Російські залізниці" на постачання 13 потягів вартістю 1,1 млрд євро, чотири з яких були поставлені.

Решту поїздів вирішено добудувати і, за інформацією Deutche Welle, запропонувати Казахстану або Україні. Таким чином РЖД позбулася постачання і сервісного обслуговування високошвидкісних поїздів, які з кінця 2009 року курсують по найпрестижнішому в країні маршруту Москва - Санкт-Петербург.

В Україні власників генераторів можуть оштрафувати на 500 тис. грн: Хто опиниться в зоні ризику

п’ятниця, 2 грудень 2022, 22:14

Українці, які користуються генераторами, можуть отримати штрафи, сума яких досягає 500 тис. грн. Справа в тому, що зберігати пальне для генератора без відповідної ліцензії не можна, а підприємствам узагалі потрібно оформляти спеціальні документи. Про т...

Підіграє Кремлю: Орбан заявив, що накладе вето на план ЄС надати Україні 18 млрд євро

п’ятниця, 2 грудень 2022, 18:23

Угорщина продовжуватиме виступати проти плану Європейського Союзу щодо надання Україні пакету допомоги в розмірі 18 млрд євро у 2023 році, передають Патріоти України. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан визнав, що Україні потрібна допомога, але нагол...