Поїзди виробляє німецька компанія Siemens: Російські потяги "Сапсан" можуть дістатися Україні, - ЗМІ

Росія не отримає 9 з 13 поїздів "Сапсан": вони можуть піти в Казахстан або Україну. Про це пише Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Дані поїзди виробляє німецька компанія Siemens, яка покинула РФ. У німців залишився контракт з компанією "Російські залізниці" на постачання 13 потягів вартістю 1,1 млрд євро, чотири з яких були поставлені.

Решту поїздів вирішено добудувати і, за інформацією Deutche Welle, запропонувати Казахстану або Україні. Таким чином РЖД позбулася постачання і сервісного обслуговування високошвидкісних поїздів, які з кінця 2009 року курсують по найпрестижнішому в країні маршруту Москва - Санкт-Петербург.

Хінді русі бхай бхай: Путін так вдало поторгував з Індією, що залишився і без нафти, і без грошей

четвер, 1 червень 2023, 16:30

Продаючи нафту Індії Росія змушена накопичувати до мільярда доларів щомісяця в рупіях, які залишаються заблокованими за межами країни, передають Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg, більшість готівки, яку агресор не може конвертувати, належить "...

Зернова ініціатива знову зупинена: РФ заблокувала реєстрацію флоту до всіх портів

четвер, 1 червень 2023, 15:59

РФ заблокувала реєстрацію вхідного флоту до всіх портів нашої країни, що свідчить про те, що зернова ініціативна була повністю зупинена. Про це йдеться на Facebook-сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передають Патріоти ...