Поїзди виробляє німецька компанія Siemens: Російські потяги "Сапсан" можуть дістатися Україні, - ЗМІ

Росія не отримає 9 з 13 поїздів "Сапсан": вони можуть піти в Казахстан або Україну. Про це пише Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Дані поїзди виробляє німецька компанія Siemens, яка покинула РФ. У німців залишився контракт з компанією "Російські залізниці" на постачання 13 потягів вартістю 1,1 млрд євро, чотири з яких були поставлені.

Решту поїздів вирішено добудувати і, за інформацією Deutche Welle, запропонувати Казахстану або Україні. Таким чином РЖД позбулася постачання і сервісного обслуговування високошвидкісних поїздів, які з кінця 2009 року курсують по найпрестижнішому в країні маршруту Москва - Санкт-Петербург.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

До Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового...

Стало відомо, коли АЗС в Україні скасують обмеження на кількість пального "в одні руки"

середа, 29 червень 2022, 6:20

Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України. Він зазначив, що у червні на ринок зайшло пон...