
ЗМІ поширили інформацію, що нібито вже з наступного тижня повернуться відключення світла. Наразі ситуація в енергосистемі стабільна, а графіки визначає "Укренерго", передають Патріоти України з посиланням на "Центренерго" у Facebook.
Що сталося
У п'ятницю, 1 листопада, ЗМІ та Telegram-канали з посиланням на незалежного члена наглядової ради "Центренерго" Володимира Величка поширили інформацію про повернення до графіків відключення світла.
Величко зазначив, що з наступного тижня синоптики прогнозують відчутне зниження температури, що призведе до збільшення споживання електроенергії. Він припустив, що у разі, якщо НЕК "Укренерго" не вдасться витримати баланс енергосистеми, будуть застосуватися графіки відключення світла.
Реакція "Центренерго"
У компанії заявили, що визначення графіків - це компетенція виключно "Укренерго".
"Заява Володимира Величка є його особистою думкою і не відображає позицію компанії", - йдеться у повідомленні.
У "Центренерго" наголосили, що зараз ситуація в енергосистемі стабільна, а енергетики зробили все можливе, аби забезпечити роботу обладнання в осінньо-зимовий період.
Ситуація зі світлом в Україні
Російські окупанти продовжують атаки на енергетику в Україні. Особливо страждають енергетичні об'єкти у прикордонних та прифронтових областях.
Наразі ситуація зі світлом стабільна, відключень не передбачається. Проте енергетики просять українців бути заощадливими.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...