Поки фермери блокують кордон: Польща "завалює" українські супермаркети своїм продуктом

Україна збільшує імпорт сирів, зокрема, з Польщі. Так, у березні в країну було завезено рекордно високий обсяг цього продукту - порівняно з довоєнним періодом. При цьому закордонний сир часто коштує дешевше за вітчизняний, через що українці все частіше воліють купувати саме його, передають Патріоти України. з посиланням на infagro. Характерно, якщо цей тренд збережеться, то "відбудеться черговий розподіл ринку між гравцями".

"У березні в Україну було завезено рекордно високий обсяг сиру порівняно з довоєнним періодом. Вибором споживачів все частіше стає європейський сир, який у більшості випадків уже зараз пропонується дешевше, ніж вітчизняний", – йдеться в повідомленні.

Звідки в Україну везуть сир

Водночас, наголошується, однією з країн, які активно продають в Україні свій сир, є Польща. Фермери якої, до речі, блокують кордон із Україною через нібито наплив її агропродукції.

"Польського (і не тільки) сиру на полицях магазинів стає все більше . Можливо саме з розрахунку на поставки в Україну, поточного року виробництво сиру в Польщі виросло більш ніж на 10%", – зазначають аналітики.

При цьому наголошується:різниця в збільшенні виробництва в Польщі майже дорівнює загальному виробництву аналогічних сирів в Україні. Це має неабияк насторожувати вітчизняних сироварів".

Що наразі собою являє золотий запас України: Скільки благородного металу має НБУ, у якому вигляді та якою вартістю

середа, 17 квітень 2024, 4:15

Україна не поповнювала свій золотий запас на світовому ринку протягом трьох років. Цей показник лишається на рівні 27,1 тонни, але Нацбанк звітує про збільшення частки золота в міжнародних резервах країни – це відбувається через зростання вартості само...

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...