Президент Польщі Анджей Дуда закликав до демонтажу газопроводу "Північний потік-2". За його словами, це продемонструє зміну європейської політики щодо Росії, яка грубо порушила норми міжнародного права. Про це Дуда заявив під час Другого саміту Кримської платформи. Президент Польщі перебуває з візитом у Києві, передають Патріоти України.
Дуда нагадав, що Європі не можна повертатися до "нормальних" бізнес-відносин із Росією. А вже заморожений "Північний потік-2" має повністю припинити існування.
"Я хотів би нагадати, що "Північний потік-2" з'явився вже після незаконного захоплення Криму. Більше не може бути повернення до нормального бізнесу у відносинах із Росією... Зміною політики Заходу має стати не просто припинення проєкту "Північний потік-2", а й ліквідація, повний демонтаж цього газопроводу", – сказав Дуда.
"Північний потік-2" був заморожений тільки після того, як Росія визнала "незалежність" так званих "ДНР" та "ЛНР". Пізніше президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що прихильність до російського газопроводу "була помилкою".
Розморожування проєкту та його можливий тимчасовий запуск деякі політики почали обговорювати після того, як РФ урізала постачання газу "Північним потоком-1". Лобісти інтересів Путіна в Європі доводять, що запуск "Північного потоку-2" нібито позбавить ЄС проблем із газом.
Наприклад, нещодавно колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер заявив про те, що "Північний потік-2" необхідно запустити. Таку заяву він зробив після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував пропозиції запустити "Північний потік-2". Він вважає, що така поведінка нагадує "наркоманію".
Кадровий дефіцит у Росії минулого року досяг 7,6% від загальної чисельності зайнятих – це 2,2 млн осіб із 27,2 млн. Такий рівень став рекордним за весь час спостережень із 2008 року. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України з посилання...
Brent торгується нижче $60 за барель, російський Urals купуватимуть ще на десяток доларів нижче. РРішення Саудівської Аравії збільшити видобуток нафти призводить до стрімкого падіння цін. Московія під загрозою глибокої кризи, подібної до колапсу 1990-х