Поки Путін з Рогозіним плигають на батуті: КБ "Південне" показало прототип місячної бази майбутнього

Фахівці КБ “Південне” на Третьому міжнародний симпозіумі Асоціації «Місячного села» представили проект місячної дослідної бази, яку планують побудувати в майбутньому, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт конструкторського бюро.

Українці представили своє бачення освоєння і дослідження Місяця поряд із представниками іноземних космічних агентств. У рамках концептуального проекту фахівці сформували зовнішній вигляд місячної бази і представили його у форматі панорами.

“Узагальнено терміни реалізації проекту, а також основні технічні характеристики систем, що розробляються: космічна транспортна система для доставляння екіпажу й вантажів на поверхню Місяця та повернення на Землю, типові конструкції місячних модулів, засоби пересування по поверхні Місяця тощо”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українські конструктори з бюро «Південне» презентували проект місячного лендера з родини посадкових апаратів. Макет апарата був презентований у рамках міжнародної авіаційно-космічної виставки в Дубаї.

Найулюбленіший електромобіль українців починає продаватися в країні офіційно

понеділок, 19 квітень 2021, 0:32

Компанія "Ніссан Мотор Україна" повідомила про офіційний старт продажів цього літа Nissan Leaf - одного з найпопулярніших електромобілів в світі. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

"Планов громадье": Росіяни відмовляються від МКС, технологічно відстала недонаддержава збирається штурмувати Місяць та Марс

неділя, 18 квітень 2021, 19:15

РФ планує створити власну орбітальну станцію. Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.