Поки що вони "золоті": Українцям розповіли, коли подешевшають яйця

Українцям розповіли, коли подешевшають яйця

Ціни на яйця в Україні стабілізуються до кінця жовтня, а в листопаді почнуть знижуватися. Про це під час брифінгу повідомив директор Союзу птахівників України Сергій Карпенко, передають Патріоти України.

"Очікуємо в цьому місяці збільшення пропозицій від промислового сектора завдяки збільшенню виробництва. Адже підприємства почали відновлювати своє поголів'я в червні-липні. У жовтні буде стабілізація цін на яйця, і очікуємо, що вже в листопаді буде зниження цін на полицях магазинів", - зазначив він.

За словами Карпенка, зростання ціни на яйця викликали сезонні коливання кількості продукції, зменшення кількості виробників яєць у попередні два роки та повномасштабне вторгнення РФ.

"Через те, що багато птахофабрик залишилися на окупованих територіях, перебували в зоні бойових дій, сьогодні вони не працюють. Ми оцінюємо зменшення промислового виробництва яєць під дією цього чинника десь на 20%", - підкреслив директор Асоціації.

89 000 барелів на день: Нью-Йорк викрили у купівлі палива з російської нафти, - Bloomberg

середа, 1 лютий 2023, 13:51

Нью-Йорк закуповує незвично велику кількість бензину і дизельного палива в Індії - країні, яка стала головним ринком збуту російської нафти, що перебуває під санкціями, передають Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg, з посиланням на дані Kpler, Ін...

Частині українців дозволили оплачувати лише половину вартості комуналки: Що треба знати

середа, 1 лютий 2023, 9:28

Частина українців має право сплачувати лише половину вартості комунальних послуг. При цьому зниження плати за комуналку надається практично в усьому спектрі комунальних послуг. Про те, кому комуналка коштуватиме півціни, розповіли в Пенсійному фонді Ук...