Поки що вони "золоті": Українцям розповіли, коли подешевшають яйця

Українцям розповіли, коли подешевшають яйця

Ціни на яйця в Україні стабілізуються до кінця жовтня, а в листопаді почнуть знижуватися. Про це під час брифінгу повідомив директор Союзу птахівників України Сергій Карпенко, передають Патріоти України.

"Очікуємо в цьому місяці збільшення пропозицій від промислового сектора завдяки збільшенню виробництва. Адже підприємства почали відновлювати своє поголів'я в червні-липні. У жовтні буде стабілізація цін на яйця, і очікуємо, що вже в листопаді буде зниження цін на полицях магазинів", - зазначив він.

За словами Карпенка, зростання ціни на яйця викликали сезонні коливання кількості продукції, зменшення кількості виробників яєць у попередні два роки та повномасштабне вторгнення РФ.

"Через те, що багато птахофабрик залишилися на окупованих територіях, перебували в зоні бойових дій, сьогодні вони не працюють. Ми оцінюємо зменшення промислового виробництва яєць під дією цього чинника десь на 20%", - підкреслив директор Асоціації.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...