Поки скрепи ліплять півнів із лайна: На Івано-Франківщині відкрили біогазову станцію з перероблювання сміття

Для видобутку газу зі сміттєзвалища було пробурено 28 свердловин та встановлено дві когенераційні установки потужністю 330 кВт/год кожна.

Біогазова станція із переробки сміття. Ілюстрація: прес-служба Івано-Франківської ОДА.

У селі Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області відбулося відкриття біогазової станції з переробки сміття. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

На найбільшому полігоні твердих побутових відходів області збудовано станцію, яка дозволить добувати біогаз та переробляти його на електроенергію. Ця установка побудована також з метою попередження виникнення пожеж та забруднення довкілля, — сказала перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

Для видобутку газу зі сміттєзвалища було пробурено 28 свердловин та встановлено дві когенераційні установки потужністю 330 кВт/год кожна. Роботи по дегазації полігону ТПВ будуть продовжуватися у ході подальшої його експлуатації.

Будуть проблеми: Експерт назвав регіони, в яких влітку можливі відключення електрики

субота, 27 червень 2026, 6:51

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії, Роснефти та Лукойла

субота, 27 червень 2026, 6:24

Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...