"Покинули нас у скрутний момент": У Росії образилися на західні бренди, які пішли з країни, та пообіцяли "помсту"

Росіяни відчувають "жаль, сум, осуд, зловтіху й мстивість" через відхід західних брендів із ринку РФ. Останнє, зокрема, проявляється у рішенні не купувати товарів цих брендів, якщо вони повернуться, – адже вони, за логікою російського населення, їх "кинули у скрутний момент". Про це росЗМІ розповів генеральний директор Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) Валерій Федоров, передають Патріоти України.

Він зазначив: росіяни звикли до іноземних брендів. "Макдональдс", "Старбакс", ZARA, IKEA. Ставлення до їхнього відходу погане, гама стосунків широка: сум, осуд, зловтіха, навіть мстивість у дусі "коли вирішать повернутися, ми їх уже не купуватимемо, бо у скрутний момент вони нас покинули". Також є і оптимізм у тому плані, що обов'язково знайдуться аналоги, замінники", – сказав Федоров.

Водночас, наголосив він, росіяни не бояться занепаду економіки своєї країни на тлі санкцій. Бо вірять у силу імпортозаміщення та переорієнтації на східні бренди.

"Вони [західні бренди] робили тут хорошу роботу й отримували за це хороші гроші. А тепер пішли. Ну що ж, переключатимемося на вітчизняні чи східні аналоги. Що вже на практиці й відбувається", – підсумував глава ВЦВГД.

До речі, замість Starbucks із русалкою на логотипі в Росії з'явився Stars coffee з дівчиною у кокошнику на фірмовому знаку. Співвласником Stars coffee є прокремлівський репер Тіматі. Його партнери – ресторатор Антон Пінський (Pinskiy&Co) і сенатор Арсен Каноков ("Сіндіка"). Важливою особливістю російської "імпортозаміщеної" мережі є те, що вона не може використовувати не лише бренд Starbucks, а й його технології приготування напоїв.

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...

В Україні змінять низку податків: Які штрафи та ставки з'являться влітку

понеділок, 20 березень 2023, 14:47

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...